İnceleme

Çocuk Kamp Sandalyesi

Çocuklarıyla birlikte kamp yapanların sayısı arttıkça, çocuklar için üretilen kamp malzemelerin sayısı da gün geçtikçe artıyor.

Çocuk kamp ekipmanlarının başında bana göre kamp sandalyesi vardır 🙂 Bütün gün koşuşturan çocukların dinlenmesi için kendilerine özel  ekipmanının olması kamp hayatı içindeki özgüvenlerini artıracaktır. Fiyat olarak Decathlon da satılan Quechua markası altında ki çocuk kamp sandalyesi fazlasıyla yeterli. 25 CM yüksekliğe sahip katlanabilen bu çocuk sandalyesi 1.3 KG ağırlığında. Decahthlon’un sayfasında her ne kadar 40KG a kadar test edilmiştir yazsa da bir yetişkini de taşıyabilecek kapasitede olduğunu test ettim :))

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Çocuk kamp sandalyesi için yan koruma kısmı nın olması önemli..

Decathlon çocuk kamp sandalyesinde katlamak için elastik bir bant ile klips var. Fakat ikinci kullanımda ufak bir baskı ile kırıldı. Bu kilit mekanizmasına her ne kadar pek ihtiyaç olmasa da bu kadar çabuk kırılması rahatsız edici. Kenar kısımlarında bir koruma desteği bulunmaması, çocuklar için düşüp, yaralanmasına sebep olabilecek bir durum. Bu ürünü tercih ederken bu önemli konuyu göz önünde bulundurmayı atlamayın.

Yüksekliği itibariyle 1 ile 5 yaş aralığındaki çocuklar için gayet uygun. Biraz daha ileri yaş veya uzun boylu çocuklar için kısa kalacaktır. Özellikle kamplarda yetişkinler için kullanılan kamp masasına sahipseniz, bu çocuk sandalyesi kesinlikle çok kısa kalacak.

Eğer çocuğunuzun masanızda yer almasını istiyorsanız balıkçıların kullandığı balıkçı sandalyelerine göz atmanızda fayda var.

KAMP SANDALYESİ – ÇOCUK – YEŞİL QUECHUA

 

İlginizi Çekebilir

Yazar hakkında

DogadakiYabanci

Özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığım asansörde, masama gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anladığımda; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşmaya çalışan bir beyaz yakalıyım.
Plazanın ardındaki doğada tanımadığım onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyorum. Artık bu yabancılığı üzerimden atmaya çalışırken, evli ve aynı zamanda 3 yaşında bir kız babası olarak; doğadaki deneyimlerimi, doğaya çıkmaya vaktim yok diyenlere örnek olma çabasında paylaşıyorum.

Yorum Yap