İnceleme

Kamp Mutfağı – Stanley Yemek Pişirme Seti

Kamp mutfağında kullanılan ekipmanların, sağlık açısından uygunluğu ve uzun vade kullanabileceğiniz detaylarda tercih edilmesi şarttır. Alüminyum tencere ve tavalar he ne kadar uygun fiyatlı olsa da uzun vadede çok daha çabuk yıpranacak ve sağlık açısından zararlı bir hale gelecektir. Bu sebeple Stanely Adventure Yemek Pişirme Seti tavsiyemdir.

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

1.5 Lt kapasiteli, paslanmaz çelik olan bu pişirme seti 5 parçadan oluşmaktadır. 1,5 Lt paslanmaz çelik pişirme kabı. 2 adet sızdırmaz kapaklı saklama kabı (BPA içermez.) Katlanabilir spatula ve kepçe. Tüm set iç içe girdiğinden sırt çantanızda ya da aracınızda çok az yer kaplıyor ve 490 Gr ağırlığında.

Tüm stanley ürünlerinde olduğu gibi bu pişirme seti de ömür boyu garantilidir.

Genellikle kamp tüpü üzerinde kullanmış olsam da direkt ateş üzerinde kullanıma uygundur. Oluşacak is lekesini ise kullanım sonrasında izopropil alkol ile temizlerseniz ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Doğayla kalın…

İlginizi Çekebilir

Yazar hakkında

DogadakiYabanci

Özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığım asansörde, masama gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anladığımda; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşmaya çalışan bir beyaz yakalıyım.
Plazanın ardındaki doğada tanımadığım onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyorum. Artık bu yabancılığı üzerimden atmaya çalışırken, evli ve aynı zamanda 3 yaşında bir kız babası olarak; doğadaki deneyimlerimi, doğaya çıkmaya vaktim yok diyenlere örnek olma çabasında paylaşıyorum.

1 yorum

Yorum Yap