İnceleme

Kovea Katlanır Paslanmaz Mangal

Kamplarda yer ateşi yakmadan ısınma ve yemek yapma ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hafif ve yüksek ısıya dayanıklı bir  kamp mangalıdır.

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Kamp mangalı vurgusu yapmamdaki asıl sebep; katlanabilir olması, taşıma kolaylığı sunması ve uzun süreli yüksek ısıya dayanabilmesi

Kovea Magic Katlanır Mangal 140.00 TL ile 170.00 TL arasında bir satışa sunulmaktadır.

İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılamasının yanı sıra şık gir görüntüye de sahiptir. Ebatları itibariyle sırt çantasında taşımaya uygundur.

Özellikleri

  • 1.83 Gr ağırlığı
  • Üst kısım açık 33×33 cm
  • Kapalı ebat 36x5x20 cm
  • Paslanmaz çelik
  •  0.6 mm kalınlık
  • taşıma çantası ve üst ızgara

 


Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edebilirsiniz !

http://www.instagram.com/dogadakiyabanci
http://www.youtube.com/dogadakiyabanci

İlginizi Çekebilir

Yazar hakkında

DogadakiYabanci

Özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığım asansörde, masama gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anladığımda; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşmaya çalışan bir beyaz yakalıyım.
Plazanın ardındaki doğada tanımadığım onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyorum. Artık bu yabancılığı üzerimden atmaya çalışırken, evli ve aynı zamanda 3 yaşında bir kız babası olarak; doğadaki deneyimlerimi, doğaya çıkmaya vaktim yok diyenlere örnek olma çabasında paylaşıyorum.

Yorum Yap