Sizden Gelenler

Saklıköy Camping / İzmir / Karaburun

İzmir Karaburun’da bulunan Saklıköy Camping’de kamp yapmak başlığı altındaki soruları ve genel bilgileri Nur GÜLSER  sizler için derledi…

Kamp Alanı Adı

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Mordoğan Saklıköy Camping

Kamp alanı ücreti

Çadır başı 60 lira 3 kisi kalabiliyor kisi başı 20liraya geliyor

Ulaşım

  • Araç ile ulaşım evet
  • Toplu taşıma ile ulaşım evet

Alışveriş imkanı

  • Kamp alanı içinde restoran/cafe veya market var mı? Evet var
  • Alan dışında en yakın alışveriş yapacağınız yer tahmini … km uzaklıkta ? Çarşıya 6km uzaklıkta. itmeden önce alışverişi yapmakta fayda var.

Ateş ve Yakacak Temini

  • Yer ateşi belirli alanlarda yakılabilir. Odun temini az.

Tuvalet/ Banyo

  • Alan içinde tuvalet var. Temiz

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Zemin Durumu

  • Toprak

Çevre Temizliği

Temiz

Kamp dışında yapılacak etkinlikler

Merkeze yakın bir alan. Kamp dışında merkez içinde de vakit geçirilebilir.

Kişisel görüş

Denize sıfır mavi ile yeşilin birleştiği bir koy nezih sakin ailecek kendi çadırınızda yada onların çadırında yada bungolovda kalabilirsiniz

 @nur_gulser

 

İlginizi Çekebilir

Yazar hakkında

DogadakiYabanci

Özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığım asansörde, masama gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anladığımda; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşmaya çalışan bir beyaz yakalıyım.
Plazanın ardındaki doğada tanımadığım onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyorum. Artık bu yabancılığı üzerimden atmaya çalışırken, evli ve aynı zamanda 3 yaşında bir kız babası olarak; doğadaki deneyimlerimi, doğaya çıkmaya vaktim yok diyenlere örnek olma çabasında paylaşıyorum.

1 yorum

  • Saklıkoy/köye 6 arkadaş büyük umutlarla gittik ve büyük hayal kırıklığına uğradık. Öncelikle duş almak için tatlı su yok. Suyu denizden çekiyorlar. Neden su yok diye sorduğunuzda ise deniz yükselince kuyuyu su basıyor diyorlar. Ancak kamp alanının çevresini dolaştığınıza görüyorsunuz ki kendi yaşadıklara giden boru ile ziyaretçilerin bulunduğu yere giden boru farklı. Lavabodan akan su da tuzlu. Yediğimiz meyve sebzeye tuz dökmemize gerek kalmadı. İkinci olarak tuvaletler sabah öğle akşam fark etmeksizin pis temizlenmiyor. Peçete tuvalet kağıdı yok. Örümceklerle birlikte işiyorsunuz. Üçüncü olarak işletme sahipleri hep suratsız, ilgisiz,memnuniyetsiz. Yemek yemek için oturduğumuz masadan kaldırılarak yağmur yağmış ve kurumamış masaya gönderildik. Aldıkları parayı kesinlikle hak etmiyorlar. Kesinlikle tevsiye etmiyoruz.

Yorum Yap