İnceleme

Tada Outdoor Hazır Günlük Yemek Kiti

Amacınız her ne olursa olsun, yeter ki doğada çıkın diyenlerdenim. Tabi doğaya saygılı olmak koşuluyla…

Ağırlıkla kendimi dinlemek için orman kamplarını tercih ediyorum. Rüzgarın yapraklara dokunuşu,  yağmurun çadıra ritimsiz bir şekilde damlaması, sessizliği bozan bir yaban canlısı… Doğa bütünüyle bir orkestra değil mi?

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Her ne kadar ana sayfa paylaşımlarıma yansıtmıyor olsam da bazen bisiklet turu bazen de yürüyüş için Belgrad ormanlarındayım. Ormanda yemek yapmak sanırım anlatılmaz bir duygu fakat özellikle zamana ihtiyaç duyulan aktivitelerde üç öğün yemek yapmak için ayıracağınız bir zaman, gününüzün yarısını çalabilir. Bir de benim gibi bol çeşit sevenlerdenseniz…

 

 

Bu konuda benzeri aktivitelerde yemek çözümü için inceleme yaparken @tadaoutdoor ile karşılaştım. Hazır yemeğin yanı sıra paket içerisinde bulunan alevsiz ısıtma poşetleri sayesinde efor dahi harcamadan kaliteli bir yemeğe sahip oluyorsunuz. Oluşan su sıcaklığı, el dokunduramayacağınız kadar yüksek. Özellikle arazi şartlarında askerlik yapanlar bu rasyon ısıtma paketlerini bilirler. 

Evet alevsiz ısıtma nedir diyorsunuz şimdi. Bende ilk duyduğumda şaşırdım ve merakınızı gidermek için Tada outdoor un videosunu aşağıya ekledim ?

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

 

 

Tada Outdoor

İnstagram: https://www.instagram.com/tadaoutdoor/

Web Site: http://www.tada.com.tr/outdoor

Doğayla kalın…    

İlginizi Çekebilir

Yazar hakkında

DogadakiYabanci

Özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığım asansörde, masama gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anladığımda; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşmaya çalışan bir beyaz yakalıyım.
Plazanın ardındaki doğada tanımadığım onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyorum. Artık bu yabancılığı üzerimden atmaya çalışırken, evli ve aynı zamanda 3 yaşında bir kız babası olarak; doğadaki deneyimlerimi, doğaya çıkmaya vaktim yok diyenlere örnek olma çabasında paylaşıyorum.

Yorum Yap