Blog

Metro Market Stanley Termos

Son zamanlarda Stanley Termos satışları, uygulanan kampanyalar sonrasında hızla artıyor diyebilirim. Tabi bu denli büyük indirim sonrasında satılan Stanley Termoslar için orjinal ürün değil mi sorusunu da beraberinde getiriyor.  Son olarak Metro Market 29 KAsım 1 Aralık tarihi için yayınladığı kataloğunda yer verdiği Stanley Termos modeli en çok tercih edilen 1.3 LT modeli.

Metro Market Stanley Termos Özellikleri

  • 1.3 Lt
  • Çift duvar yalıtımı
  • 28 Saat sıcak ve soğuk tutma özelliği
  • 6 gün buz tutma süresi
  • Menşei: Çin

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Bana gelen sorular arasında yine katalog da belirtilen üretim yeri Çin olması var. Bu durum ürünün taklit olduğunu veya orjinal olmadığını göstermemektedir. Stanley Termos ile ilgili yayınladığım genel bilgilendirme içeriğimde de özellikle belirttiğim bir konudur. Stanley bir Amerikan markasıdır. Birçok büyük markanın yaptığı gibi giderleri daha az olduğu için bazı ürünleri Çin’de üretmektedir. Yani yine Stanley markası altında fabrikalarında üretimleri olmaktadır.

Stanley Termos ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların yanıtını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

 


Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edebilirsiniz !

http://www.instagram.com/dogadakiyabanci
http://www.youtube.com/dogadakiyabanci

 

İlginizi Çekebilir

Yazar hakkında

DogadakiYabanci

Özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığım asansörde, masama gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anladığımda; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşmaya çalışan bir beyaz yakalıyım.
Plazanın ardındaki doğada tanımadığım onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyorum. Artık bu yabancılığı üzerimden atmaya çalışırken, evli ve aynı zamanda 3 yaşında bir kız babası olarak; doğadaki deneyimlerimi, doğaya çıkmaya vaktim yok diyenlere örnek olma çabasında paylaşıyorum.

Yorum Yap